Hizmet Sözleşmesi

Madde 1 - TARAFLAR
 
Bir tarafta Seyitnizam Mahallesi Balıklı Çırpıcı Yolu No:30/C Zeytinburnu - İstanbul adresinde mukim UYGUN WEB DİZAYN ile diğer taraftan ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.
 
Madde 2 - KONU
 
İşbu sözleşme MÜŞTERİ'nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmsek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının UYGUN WEB DİZAYN tarafından hazırlanması ve yayımlanması hizmetini kapsamaktadır.
 
Madde 3 - MÜŞTERİ'NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
 
3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dökümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ'nin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden UYGUN WEB DİZAYN sorumlu tutulamaz. İlk yayımda yerleştirlen genel içerik dışındaki yazı ve resim girişleri müşteri tarafından yapılacaktır.
 
3.2 MÜŞTERİ, UYGUN WEB DİZAYN tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının UYGUN WEB DİZAYN 'a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.
 
3.3 MÜŞTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, UYGUN WEB DİZAYN'ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.
 
3.4 MÜŞTERİ, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçüncü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan UYGUN WEB DİZAYN sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların veritabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan UYGUN WEB DİZAYN sorumlu tutulamaz.
 
3.5 MÜŞTERİ yapım aşamasında üzerinde çalışılan tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, sözleşme tutarının %22'Si kadar fark ödeyeceğini kabul eder.
 
Madde 4 - UYGUN WEB DİZAYN'IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
 
4.1 UYGUN WEB DİZAYN, MÜŞTERİ'nin tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu yazılımları (web tasarımı) hazırlamakla ve sözleşme geçerlilik süresince yayımlamakla yükümlüdür. UYGUN WEB DİZAYN site yayımını yüksek hız ve kalitedeki serverlerde yapacağını taahhüt eder.
 
4.2 UYGUN WEB DİZAYN, MÜŞTERİ'ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür. Veritabanı kodlarındaki ve animasyonlardaki düzeltmeler 7 gün içinde yapılacaktır. Hatalardan kaynaklı düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir.
 
4.3 UYGUN WEB DİZAYN, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.
 
4.4 Web sitesinin taslak yayımı 30 gün, bitmiş (animasyon veya database) yayımı 60 gün içinde yapılacaktır.
 
4.5 UYGUN WEB DİZAYN sözleşme geçerliliğini koruduğu sürece sitenin arama motorlarındaki pozisyonunu izlemekle yükümlü değildir. Arama motorlarının kriterlerindeki değişimler ve gelişmeler konularındaki çalışmalardan ek ücret talep edilecektir. UYGUN WEB DİZAYN Özel web arama motorlarındaki sonuçlar ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmeyecektir.
 
4.6 UYGUN WEB DİZAYN, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda bütün şifreleri teslim edecektir.
 
4.7 UYGUN WEB DİZAYN, bu sözleşme çerçevesinde satın alınan alan adının MÜŞTERİ'ye ait olduğunu kabul eder.
 
4.8 UYGUN WEB DİZAYN, herhangi bir sorun nedeniyle sitenin çökmesi durumunda web sitesini ilk formatında yeniden yayıma sokacak (PHP sistemlerde içeriksiz şekilde), bunun için herhangi bir ücret talep etmeyecektir.
 
Madde 5 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ
 
İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL/ŞİŞLİ mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 
5(beş) maddeden ve 1(bir) sayfadan oluşan işbu sözleşme .... / ..... / ..... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir
 
 
 
Etiketler:   Hizmet Sözleşmesi 
Haberler
Nakliyat v1 sunuma hazır...
Emlak Sitesi sunuma hazır...
Kurumsal site v8 sunuma hazır...
Kurumsal site v7 sunuma hazır...
BAZI REFERANSLARIMIZ
SIKÇA SORULAN SORULAR
HİZMET SÖZLEŞMESİ
BİLGİLENDİRME FORMU
Uygun Web Dizayn, Web Tasarım, SEO
Tasarım ve Kodlama : Uygun Web Dizayn.
Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin